27 Mayıs 2012 Pazar

Seat Toledo Fiyatı

Seat markasını efsane araçlarından olan Toledo markası yeniden yenilenen yüzüyle hayat buluyor. 2013 model olarak yollara çıkacak olan yeni toledo nefes kesen performansı ve zarif tasarımıyla otomobil kullanıcılarını keşfetmeye geliyor.

Zekice Tasarlanmış Dış Hatlar

Gerçekten Volkswagen gurubunun genlerini taşıdığını açıkca ortaya koyan dış tasarım Seat Toledoyu baştan çıkarıcı hale getirmiş. Daha verimli yüzey ile aynı zamanda daha geniş iç alan geliştirilmiş. Kışkırtıcı performansı ve yenilenen yüzüyle Seat Toledo kaliteli bir aile sedanına dönüşmüş.

Zarif İç Tasarım

Daha fazla diz mesafesi ile aracın keyfini arkada oturan yolcularında çıkarması sağlanmış. Gerek günlük yaşamda gerekse uzun yolda ihtiyaca karşılık verecek iyi bir bagaj hacmine sahip. Zira aile otomobili bir sedan için bagaj hacminin fazlası göz çıkarmaz. :D

Net ayrıntılar ve kaliteli malzeme ile Toledo sınıfın ortalamasının üzerine çıkmış. Volkswagen dokunuşunu her ayrıntıda hissedebileceğiniz araç TDI ve TSI motor seçenekleri ile beraber manuel veya DSG otomatik  şanzuman ile satışa sunuluyor.

Yeni Toledo'nun Fiyat Listesi

Henüz Seat resmi sitesinde 2013 model olarak 2013 ocağında piyasaya sürülmesini beklediğimiz bu araç için fiyat listesi yayınlanmadı. Kulaktan dolma haberlere göre 1.2  TSI benzinli motor seçeneği için başlangıç baz model fiyatı 35.900TL olacak. 1.2 yanında 1.4 TSI benzinli motor seçenekleri olacak modele, dizel seçeneğinde 1.6TDI 102 BG motor ile güç verilecek. Bana sorarsanız Toledo bu fiyatlardan çıkarsa 1.2 TSI motor alınabilir, daha yüksek fiyatlardan satılacak 1.4 ve 1.6 yerine ise aynı fiyatlarda baz modelleri bulunan Skoda Superb alınabilir.

Bir Volkswagen ailesi aracı olarak Seat Toledo fiyat olarak cazip ve bu miktarlar için araçlarda ÖTV zammı artışı ve yükselen döviz kurları ardından alınabilecek araçlardan birisi olarak öne çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder